Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Koordynator projektów językowych
2022-07-04
Typ nauczania:zdalnie
Język(i):angielski
Informacje dodatkowe: Szanowni Państwo,

Obecnie do naszego zespołu metodycznego poszukujemy:

Koordynatora projektów językowych

Zadania:
- Rekrutacja i realizacja procesu zatrudniania i wdrażania Lektorów, przeprowadzanie szkoleń dedykowanych lektorom we współpracy z innymi członkami działu metodycznego,
- Opieka organizacyjna nad Lektorami, w tym: prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, prowadzenie rozmów okresowych z Lektorami, nadzór nad procesem raportowania postępów kursantów
- Przygotowywanie grafików kursów językowych, obsada zajęć i koordynowanie działań szkoły związanych z działalnością B2B,
- Organizowanie audytów językowych wśród pracowników firm

Wymagania:
- dyplom ukończenia wyższych studiów
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Gwarantujemy:

- Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się linii biznesowej
- Praca na umowę o pracę
- Benefity: opieka medyczna EnelMed, karta Multisport
- Zarobki: podstawa i premia
- Praca w zgranym zespole