Poszukiwany: EXPERT METODYCZNY MM PUBLICATIONS (HOME OFFICE)
2017-04-19
Województwo:podkarpackie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: MM Publications - Quality ELT Books and Multimedia

MM Publications - międzynarodowe wydawnictwo materiałów do języka angielskiego poszukuje w Polsce

EXPERTA METODYCZNEGO MM PUBLICATIONS

miejsce pracy - HOME OFFICE - dowolna lokalizacja

Poszukujemy doświadczonego ANGLISTY, z bogatym warsztatem metodycznym w
obszarze szkół językowych oraz szkół średnich. Atutem będzie doświadczenie
w pracy na stanowisku metodyka lub trenera lektorów/nauczycieli języka
angielskiego jak również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Wymagane dobre i potwierdzone relacje ze środowiskiem anglistów oraz
zdolność do budowania takich relacji, aktywność networkingowa.

Jest to samodzielne stanowisko, relacyjne z zarządem firmy.

Zadania:

. Komunikacja produktowa i metodyczna dla podręczników MM
Publications;

. Szkolenia , warsztaty i prelekcje dla nauczycieli języka
angielskiego;

. Prowadzenie komunikacji w social media , budowanie grup;

. PR i promocja materiałów MM Publications

. Szkolenia i coaching produktowy

. Działania w terenie - oczekiwana gotowość do wyjazdów (uzgodniona
liczba)

Oferujemy:

. pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem na rynku
polskim;

. długofalową współpracę w międzynarodowym wymiarze;

. dogodne godziny ramowe, praca w systemie home office;

. szkolenia i coaching;

. możliwości rozwoju zawodowego, w tym objęcie stanowiska Dyrektora
metodycznego w przyszłości,

Współpraca z Wydawnictwem umożliwia kontynuowanie większości dotychczasowych
zajęć.

praca dla lektorów angielskiego w województwie podkarpackim