Nie masz konta?
praca dla lektora wszystkich języków.

Poszukiwany: przedstawiciel i konsultant metodyczny wydawnictwa (z woj. mazowieckiego)
2013-10-24
Województwo:mazowieckie
praca wszystkie języki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Dystrybutor renomowanego wydawnictwa językowego poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela i konsultanta metodycznego.

Zadaniem wybranej osoby będzie działalność promocyjna na rzecz wydawnictwa oraz udzielanie wsparcia metodycznego nauczycielom

Zakres obowiązków:
-organizowanie prezentacji wybranych publikacji i serii wydawniczych w szkołach, na uczelniach, w szkołach językowych, instytucjach kształcących nauczycieli oraz w ramach spotkań organizowanych przez stowarzyszenia skupiające nauczycieli języków obcych,
-utrzymywanie regularnych kontaktów z nauczycielami i lektorami języków obcych,
-udzielanie wsparcia metodycznego nauczycielom i lektorom.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia związanego z nauczaniem języków obcych (w szczególności języka angielskiego);
- doświadczenia w zakresie nauczania języka obcego;
- bardzo dobrej znajomości przynajmniej dwóch języków obcych;
- znajomości specyfiki oferty wydawniczej związanej z nauczaniem języków obcych;
- dobrych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych oraz prezentacyjnych;
- kreatywności i samodzielności w działaniu;
- dobrych zdolności organizacyjnych;
- gotowości do podróżowania na terenie Polski.

Zapewniamy:
- elastyczny czas pracy (możliwość pogodzenia pracy z innym wykonywanym zajęciem);
- wynagrodzenie proporcjonalne do wyników pracy w ramach umowy-zlecenia z możliwością przejścia na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- ciekawą pracę z renomowanymi materiałami do nauki języków obcych.
praca dla lektorów wszystkie w województwie mazowieckim
korepetycje wszystkie języki.