Nie masz konta?
praca dla lektora wszystkich języków.

Poszukiwany: pracownik sekretariatu w szkole językowej - Warszawa-Centrum, pełny wymiar godzin
2018-03-08
Województwo:mazowieckie
praca wszystkie języki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: SZKOŁA JĘZYKOWA w centrum Warszawy zatrudni pracownika sekretariatu w wymiarze 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Praca w godz. 9/10/11:00 – 18/19:00

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności prezentowania oferty/sprzedaży naszych usług (w siedzibie szkoły, telefonicznie lub mailowo)

- komunikatywności i otwartości

- dobrej organizacji pracy

- znajomości języka angielskiego na poziomie minimum A2/B1 (potrzeba kontaktu ze szkołami zagranicznymi)

- zwiększonej dyspozycyjności czasowej w sezonie zapisowym (wrzesień- październik)

Obowiązki:

- udzielanie informacji i zapisywanie na kursy językowe w Polsce i zagranicą (zawieranie umów, pobieranie płatności, doradztwo itp.)

- prowadzenie korespondencji z klientami

- prowadzenie biura (zakupy, dbanie o wygląd)

- dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie

- sprzedaż kursów zagranicznych (oferty, kontakt ze szkołami z zagranicy)

Oferujemy wdrożenie i szkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w dynamicznym zespole, rozwój. Istnieje możliwość dodatkowej pracy w Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English.

praca dla lektorów wszystkie w województwie mazowieckim
korepetycje wszystkie języki.