Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Poszukiwany: lektor języka hiszpańskiego (także rodzimy użytkownik języka) - (LATCHORZEW k/Warszawy, popołudnia/wieczory)
2013-03-06
Województwo:mazowieckie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski zachodni/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):hiszpański
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:młodzież, dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Terminy zajęć:Dni powszednie: popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Nowoczesna i szybko rozwijająca się szkoła językowa w Latchorzewie koło Warszawy (od strony Bemowa) poszukuje lektora języka hiszpańskiego (polskojęzycznego lub native speakera).
Planujemy rozpoczęcie zajęć 21 lutego.

Opis stanowiska:
- Nauczanie języka hiszpańskiego w małych grupach na różnych poziomach zaawansowania z młodzieżą oraz dorosłymi (od A1 do C1)
- Prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych
- Zajęcia w siedzibie szkoły
- Prowadzenie kursów z wykorzystaniem platformy internetowej
- Współudział w działaniach marketingowych szkoły

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy w szkole językowej lub gotowość do szybkiego zdobycia niezbędnych umiejętności
- Pomysły na niebanalne prowadzenie zajęć
- Chęć poznawania nowych sposobów nauczania z użyciem najnowszych technologii
- Energiczność, poczucie humoru i charyzma
- Kreatywność, sumienność i systematyczność

Oferujemy:
- Pracę w godzinach popołudniowych (dokładne godziny do ustalenia)
- Świetną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
- Cykliczne szkolenia z zakresu nauczania języków obcych
- Szkolenia dotyczące nowych technologii
- Możliwość uczenia się innych języków na bardzo preferencyjnych warunkach
- Dbałość o rozwój pracownika i inwestowanie w jego umiejętności
- Dobre wynagrodzenie
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie mazowieckim
korepetycje hiszpański.