Nie masz konta?
praca dla lektora norweskiego.
Poszukiwany: Wykładowca praktycznej nauki języka norweskiego na rok akademicki 2019/2020 - Wrocław (z woj. dolnośląskiego)
2019-09-02
Województwo:dolnośląskie
praca norweski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):norweski
Informacje dodatkowe: Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu (WSF) jest akademicką uczelnią niepubliczną, założoną w 2002 roku. WSF kształci studentów na kierunku filologia na poziomie studiów I i II stopnia oraz podyplomowych. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych. Proces kształcenia 1700 studentów prowadzi 150 wykładowców, przy wsparciu ponad 30-osobowego zespołu administracyjnego.

Wykładowca praktycznej nauki języka norweskiego
Miejsce pracy: Wrocław

Wydział Neofilologii Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu ogłasza konkurs na stanowisko
Wykładowca praktycznej nauki języka norweskiego na rok akademicki 2019/2020.
Termin składania aplikacji upływa 19 sierpnia 2019 r.
Umowa zawarta zostanie na rok akademicki 2019/20 i będzie odnawiana po corocznej ewaluacji pracy wykładowcy przez władze i studentów WSF.
Planowany termin zatrudnienia: od 2019-10-01
Zadania:
 opracowanie sylabusów kursów (kart przedmiotów) zgodnych ze standardami WSF;
 zapewnienie wszystkich materiałów związanych z realizacją kursu (online lub bezpłatne kopiowanie w WSF);
 ewaluacja i ocena wyników pracy studentów oraz podawanie ocen do wiadomości studentów w określonym terminie i na zasadach określonych przez WSF;
 dyspozycyjność wobec propozycji realizacji innych pokrewnych zajęć, np. w formie zastępstw (dodatkowo płatne);
 uczestnictwo w komisjach egzaminacyjnych w sesji egzaminacyjnej (dodatkowo płatne);
 zapewnienie konsultacji dla studentów będących uczestnikami prowadzonych kursów;
 inne dodatkowe zadania/aktywności związane z realizacją modułu Praktycznej Nauki Języka Norweskiego,
np. związane ze współpracą z otoczeniem społeczno-gospodarczym uczelni.
Proponowane kursy:
 Moduł Praktycznej Nauki Języka Norweskiego:komunikacja ustna, sprawności zintegrowane, gramatyka praktyczna, praca z materiałami audiowizualnymi, wymowa;
 Moduł zajęć specjalizacji zawodowej:Język norweski w biznesie;Język norweski w IT;Wystąpienia, prezentacje, debaty w języku norweskim (forma warsztatowo-projektowa).
Wymagania:
 potwierdzona znajomość języka norweskiego na poziomie min.C1;
 tytuł licencjata lub magistra lub stopień doktora (najlepiej w dziedzinie/dyscyplinie językoznawstwo lub pokrewnej, takiej jak edukacja, kulturoznawstwo,literaturoznawstwo, historia, polityka, inne języki obce itp.);
 doświadczenie w praktycznym nauczaniu języka norweskiego jako języka obcego; wszelkie certyfikaty w nauczaniu języka norweskiego jako języka obcego, w tym odmian specjalistycznych (w środowisku zawodowym) będą dodatkowym atutem;
 zaangażowanie w rozwój warsztatu pracy dydaktycznej, w tym wykorzystania innowacyjnych metod nauczania języka.
praca dla lektorów norweskiego w województwie dolnośląskim
korepetycje norweski.