Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Poszukiwany: Pilne Lektor języka hiszpańskiego - okolice Warszawa-Bemowo
2014-10-20
Województwo:mazowieckie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski zachodni/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
grodziski (mazowiecki)/--wszystkie--
nowodworski (mazowiecki)/--wszystkie--
pruszkowski/--wszystkie--
Język(i):hiszpański
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Informacje dodatkowe: Nowoczesna i dynamiczna szkoła językowa, stawiająca na zaangażowany i profesjonalny zespół poszukuje lektora języka hiszpańskiego do prowadzenia zajęć od zaraz.
Dołącz do nas!
Mieścimy się w domu z ogrodem
na spokojnym osiedlu tuż przy samej granicy z Warszawą (od strony Bemowa).
Opis stanowiska:
- nauczanie języka hiszpańskiego w grupach na różnych poziomach
zaawansowania (od A1 do C1)
- prowadzenie zajęć indywidualnych
- nauczanie grup dziecięcych, młodzieżowych oraz dorosłych
- prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną
- prowadzenie kursów z wykorzystaniem platformy internetowej oraz projektów
multimedialnych
- współudział w działaniach marketingowych szkoły
Kogo szukamy?
Lektora:
- z wykształceniem wyższym kierunkowym lub potwierdzona znajomość języka
francuskiego na poziomie C1
- z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy w szkole językowej
- z pomysłami na niebanalne prowadzenie zajęć
- chętnego do poznawania nowych sposobów nauczania z użyciem najnowszych
technologii
- zaangażowanego, gotowego do podjęcia długoterminowej współpracy
Oferujemy:
- zajęcia w miarę możliwości w blokach
- cykliczne szkolenia z zakresu nauczania języków obcych oraz nowych
technologii
- możliwość uczenia się innych języków na bardzo preferencyjnych warunkach
- długoterminową współpracę
- atrakcyjne stawki
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie mazowieckim
korepetycje hiszpański.