Poszukiwany: Nauczyciel j. angielskiego do dzieci - Warszawa - Bielany
2016-10-14
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany poziom uczniów:początkujący,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Dzień dobry,

Poszukujemy lektora do szkoły podstawowej w dzielnicy Bielany.

Obowiązki:
- nauczanie języka angielskiego dzieci na poziomie przedszkola i/lub szkoły podstawowej, w oparciu o autorski program
- współpraca z metodykiem ds. nauczania dzieci w kwestii materiałów na zajęcia, przygotowywania przedstawień i materiałów dodatkowych
- współpraca z koordynatorem w kwestii grafików, sprawozdań oraz kontaktu z rodzicami
- przygotowywanie raportów semestralnych/rocznych z postępów w nauce każdego dziecka

Wymagania:
- status studenta lub absolwenta filologii angielskiej (bądź student/absolwent kierunków pedagogicznych z certyfikatem z j. angielskiego)
- doświadczenie w pracy z dziećmi min. rok
- dużo cierpliwości i motywacji do pracy z młodymi słuchaczami 
- kreatywność, elastyczność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:
- pracę w młodym i stałym zespole, w firmie istniejącej od 1991 roku.
- stabilne warunki zatrudnienia i stawki godzinowe, uzależnione od doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki
- niezbędne materiały do pracy i wsparcie doświadczonych metodyków
- możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez szkolenia metodyczne
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim