Poszukiwany: Metodyk języka angielskiego (ZABRZE, TARNOWSKIE GÓRY, GLIWICE)
2010-05-10
Województwo:śląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gliwice/--wszystkie--
tarnogórski/--wszystkie--
Zabrze/--wszystkie--
gliwicki/--wszystkie--
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: CENTRUM JĘZYKOWE OGŁASZA KONKURS NA

METODYKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

WYMAGANIA:

· Minimum 2 lata doświadczenia w nauczaniu szerokiego spectrum grup

· Wykształcenie: ukończone studia filologiczne lub w trakcie studiów

· Komunikatywność

· Dobra organizacja pracy

· Odpowiedzialność

· Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Hospitacja zajęć prowadzonych przez lektorów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

· Przygotowanie i prowadzenie warsztatów metodycznych

· Kwalifikacja kursantów do grup

· Dobór podręczników

· Układanie testów

· Prowadzenie rozmów okresowych z lektorami

· Przygotowanie i poprowadzenie egzaminów

· Profesjonalna obsługa klienta

· Opieka metodyczna nad lektorami

· Rozwiązywanie problemów związanych z kursami

OFERUJEMY:

· Pracę w zgranym zespole

· Umowę o pracę

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Nagroda roczna za wyniki

· Możliwość wczesnych godzin pracy

· Elastyczny czas pracy w okresach pozalekcyjnych

· Dofinansowanie szkoleń

· Zniżki na usługi oferowane przez szkołę dla siebie i rodziny (kursy, Tęczowy Domek, obozy, kolorowe urodziny)

· Wpływ na układanie grup i planu

Na decyzję wpływ będzie miała opinia metodyka, wykonanie trzech zadań przesłanych drogą mailową, rozmowa kwalifikacyjna z dyrekcją szkoły, oraz ocena zajęć prowadzonych przez kandydata.

Wybrany kandydat odbędzie roczny staż jako asystent metodyka.
praca dla lektorów angielskiego w województwie śląskim
lektor Gliwice angielski
lektor Zabrze angielski