Poszukiwany: Lektorzy języka angielskiego (praca zdalna w elastycznych godzinach)
2022-10-07
Typ nauczania:zdalnie
Język(i):angielski
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Informacje dodatkowe: W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie. Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Aktualnie poszukujemy: Lektor języka angielskiego

Nauka innych sprawia Ci radość? Cenisz sobie elastyczny system pracy? Dołącz do grona 900 lektorów, którzy wybrali współpracę z Tutlo.

Jeśli masz talent do przekazywania wiedzy i kompetencje, by uczyć innych języka angielskiego, mamy dla ciebie propozycję. Możesz pracować ile chcesz i kiedy chcesz, z dowolnego miejsca na świecie. Ustalasz dogodny dla siebie grafik, a my dostarczymy Ci wszelkie niezbędne narzędzia do prowadzenia zajęć.

Twoje obowiązki:

- Nauka języka angielskiego poprzez naszą platformę
Od Ciebie oczekujemy:

- Czasu w dowolnych godzinach między 8.00 a 22.00 od poniedziałku do piątku lub w weekendy między 9.00 a 21.00;
- Posiadania szybkiego łącza internetowego, aby bez problemów łączyć się z uczniami;
- Znajomości j. angielskiego na poziomie C1 albo płynnego posługiwania się nim;
- Entuzjazmu w podejściu do nauki języka i z łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
- Doświadczenia w uczeniu j. angielskiego.

To oferujemy:

- Elastyczną pracę kiedy chcesz, ile chcesz i skąd chcesz, dzięki czemu możesz realizować inne pasje czy pomysły na życie;
- Wszelkie narzędzia i materiały, dzięki którym poprowadzisz zajęcia;
- Na start krótkie szkolenie, które wprowadzi Cię w świat Tutlo;
- Możliwość wymiany doświadczeń z ludźmi z całego świata;
- Benefity, których liczba rośnie proporcjonalnie do długości współpracy;
- Możliwość budowania marki osobistej, dzięki nagrywaniu krótkich wideo czy prowadzeniu webinariów;
- Satysfakcję z efektów uczenia i system poleceń Ciebie jako nauczyciela.