Poszukiwany: Lektorzy języka angielskiego on-line (z woj. świętokrzyskiego)
2019-04-04
Województwo:świętokrzyskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):angielski
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Lektor Jęz. Angielskiego do prowadzenia webinarów (zdalnie)
Jesteśmy innowacyjna i jedyna w tej części Europy platformą umożliwiającą naukę angielskiego z lektorami z całego świata w formie online bez wcześniejszego umawiania.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm w branży językowej, a na swoim koncie mamy już m.in. uczestnictwo w prestiżowym inkubatorze DMZ w Toronto oraz współpracę z Orange Polska w ramach programu Orange Fab.

Działamy w grupie podmiotów w branży językowej, które rocznie generują ponad 20 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Uczy się z nami ponad 5000 osób, współpracujemy z ponad 200 native speakerami z całego świata.

W związku z organizacją nowego centrum dydaktycznego poszukujemy entuzjastycznych, kreatywnych i doświadczonych lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć w formie online.

Twoje zadania:

Prowadzenie 30-minutowych zajęć grupowych (webinarów) w formie online za pośrednictwem platformy Tutlo
Przygotowanie skryptu oraz prezentacji na wspomniane wyżej zajęcia

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku w ramach godzin dostępności platformy od 16:00 do 22:00.
Istnieje możliwość zatrudnienia na pełny etat lub część etatu.
Możliwość pracy z domu
Atrakcyjne wynagrodzenie - 100 zł za każdy przeprowadzony 30-minutowy webinar
Przyjazną atmosferę pracy i możliwość szybkiego rozwoju
Forma współpracy do uzgodnienia

Oczekiwania:

Znajomość angielskiego minimum na poziomie C1,
Uśmiech na twarzy, entuzjazm do nauczania i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w uzgodnionych godzinach w wybrane dni
Chęć współtworzenia projektu o międzynarodowym zasięgu

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie świętokrzyskim