Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Lektor języka niemieckiego dzieci 6-12 lat - Wrocław w pobliżu Sky Tower (codziennie w godz. ok. 12:50-16:30)
2016-02-05
Województwo:dolnośląskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Język(i):niemiecki
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Fundacja Edukacyjna prowadząca zajęcia językowe w szkole podstawowej w pobliżu Sky Towera (Wrocław) poszukuje nauczyciela języka niemieckiego do pracy z dziećmi w wieku 6-12 lat.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie lekcji w okresie luty – czerwiec 2016 codziennie w godz. ok. 12:50-16:30
• Ewidencjonowanie lekcji w dzienniku szkolnym oraz na platformie edukacyjnej, do której mają dostęp rodzice
• Raportowanie postępów uczniów
• W razie potrzeby kontakt z rodzicami i uczniami

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2, najlepiej potwierdzona certyfikatem
• Przygotowanie pedagogiczno-metodyczne
• Doświadczenie w pracy z dziećmi (min. rok)
• Twórczość i kreatywność, cierpliwość i wewnętrzna motywacja

Oferujemy:
• Stała liczba lekcji ok. 14 godzin lekcyjnych tygodniowo we wskazanych godzinach
• Perspektywa długoterminowej współpracy w kolejnych latach szkolnych
• Pracę na umowę zlecenie
• Wsparcie metodyczne

praca dla lektorów niemieckiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław niemiecki
korepetycje niemiecki.