Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Lektor języka niemieckiego (Wrocław)
2021-12-10
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:dolnośląskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):niemiecki
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Nasza szkoła wciąż się rozwija i w związku z tym poszukuje do stałej współpracy lektorów języka niemieckiego gotowych do podjęcia pracy na terenie miasta Wrocław.

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- Prowadzenie zajęć stacjonarnych z języka niemieckiego dla klientów indywidualnych oraz grupowych

Wymagania:
- biegła znajomości języka niemieckiego
- dyplom ukończenia germanistyki lub pokrewnego kierunku
– doświadczenie w nauczaniu zdalnym
– referencje lub udokumentowana działalność w zawodzie lektora języka niemieckiego
– dyspozycyjność, terminowość, dynamiczność i kreatywność w prowadzeniu zajęć, przedsiębiorczość

Oferujemy:
– stałą współpracę
– miłą atmosferę
– elastyczne godziny pracy

Kandydatów/kandydatki zainteresowanych ofertą współpracy jako lektor języka niemieckiego, zapraszamy do przesyłania referencji oraz CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres: kariera@choices.com.pl lub poprzez nasz formularz zgłoszeń: https://forms.monday.com/forms/3010481b1589f60865ee4b1effc706b4?r=use1 .

Prosimy również o podanie dyspozycyjności oraz stawki za 60 min lekcji.

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Po więcej informacji o nas zapraszamy na naszą stronę internetową https://choices.com.pl/ lub kontakt pod numerem: 570 616 629
praca dla lektorów niemieckiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław niemiecki
korepetycje niemiecki.