Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Lektor języka niemieckiego (Latchorzew, Stare Babice i Ołtarzew, Warszawa Bielany i Targówek)
2014-02-13
Województwo:mazowieckie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski zachodni/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
Język(i):niemiecki
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Soboty: rano, południe,
Informacje dodatkowe: Strefa Języka - nowoczesna szkoła językowa poszukuje lektorów języka niemieckiego do prowadzenia zajęć w siedzibie szkoły w Latchorzewie oraz w filiach na Bielanach, Targówku, Starych Babicach i Ołtarzewie.

Opis stanowiska:
- Nauczanie języka niemieckiego w grupach na różnych poziomach zaawansowania (od A1 do C1)
- Prowadzenie zajęć indywidualnych
- Nauczanie grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych
- Zajęcia w siedzibie, filiach szkoły lub u klienta
- Prowadzenie kursów z wykorzystaniem platformy internetowej oraz realizacja projektów multimedialnych
- Prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną
- Współudział w działaniach marketingowych szkoły

Kogo szukamy?
Lektorów:
- z wykształceniem wyższym kierunkowym lub potwierdzona znajomość języka niemieckiego na poziomie C2
- z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy w szkołach językowych
- z pomysłami na niebanalne prowadzenie zajęć
- chętnych do poznawania nowych sposobów nauczania z użyciem najnowszych technologii
- zaangażowanych, energicznych, gotowych do podjęcia długoterminowej współpracy

Oferujemy:
- pracę w godzinach porannych, popołudniowych oraz w weekendy
- cykliczne szkolenia z zakresu nauczania języków obcych oraz nowych technologii
- możliwość uczenia się innych języków na bardzo preferencyjnych warunkach
- długoterminową współpracę
- atrakcyjne stawki

praca dla lektorów niemieckiego w województwie mazowieckim
korepetycje niemiecki.