Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Poszukiwany: Lektor języka hiszpańskiego - Wrocław, ul. Wietrzna (luty– czerwiec 2017 codziennie w godzinach porannych i/lub popołudniowych)
2017-02-07
Województwo:dolnośląskie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Język(i):hiszpański
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa poszukuje nauczyciela języka hiszpańskiego do pracy z dziećmi,dorosłymi oraz w firmach we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:
 Prowadzenie lekcji w okresie luty– czerwiec 2017 codziennie w godzinach porannych i/lub popołudniowych
 Ewidencjonowanie lekcji w dzienniku szkolnym oraz na platformie edukacyjnej, do której
mają dostęp rodzice i słuchacze
 Raportowanie postępów uczniów
 W razie potrzeby kontakt z rodzicami i uczniami
Wymagania:
 Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. C1, najlepiej potwierdzona
certyfikatem, ukończonymi studiami.
 Przygotowanie pedagogiczno-metodyczne.
 Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane, ale niekonieczne )
 Twórczość i kreatywność, cierpliwość i wewnętrzna motywacja
Oferujemy:
 Stała liczba lekcji - 25 godzin lekcyjnych tygodniowo we wskazanych godzinach + możliwe
dodatkowe godziny
 Perspektywa długoterminowej współpracy w kolejnych latach szkolnych
 Wsparcie metodyczne – język hiszpański
 szkolenia metodyczne jak pracować z dziećmi i dorosłymi
Start pracy 01.02.
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław hiszpański
korepetycje hiszpański.