Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Poszukiwany: Lektor języka hiszpańskiego - Łódź (Stare Polesie)
2016-09-26
Województwo:łódzkie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:Łódź/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):hiszpański
Przewidywany wiek uczniów:dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Informacje dodatkowe: Poszukujemy lektorów języka hiszpańskiego do prowadzenia zajęć w siedzibie szkoły w ŁODZI (Stare Polesie), z osobami dorosłymi; w dni powszednie w paśmie 16:30 - 21:00 oraz w soboty. Konkretne terminy - będą uzgadniane w trybie indywidualnym:)

Emanujesz energią, a Twój uśmiech jest zaraźliwy? Lubisz wyzwania i uciekanie schematom? U nas poczujesz się jak ryba w wodzie!

Jesteśmy szkołą członkowską PASE. Rozwijamy w Łodzi ideę nauczania polisensorycznego. We wrześniu otwieramy nową siedzibę - WOW Cafe - połączenie szkoły językowej dla dorosłych z kawiarnią i mini-księgarnią. To tu potrzebni są nam lektorzy języka hiszpańskiego.

Współpraca z nami to możliwości wszechstronnego rozwoju, nie tylko lektorskiego. Pracujemy w atmosferze zaufania, wzajemnego szacunku i otwartości na dzielenie się wiedzą. Oczekujemy od Ciebie zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone Ci zadania oraz dużej determinacji we wspieraniu naszych kursantów w ich rozwoju językowym.

Twoje obowiązki :

Prowadzenie zajęć metodami aktywizującymi, z naciskiem na komunikację

Systematyczne prowadzenie e-dziennika

Budowanie i podtrzymywanie relacji ze słuchaczami i ich opiekunami poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy

OFERUJEMY:

- Wysoką stawkę godzinową
- Dostęp do nietuzinkowych, atrakcyjnych materiałów dydaktycznych
- Bogaty program wartościowych, ściśle praktycznych szkoleń
- Przyjazne, pełne wsparcia środowisko pracy sprzyjające wieloaspektowemu rozwojowi

ZAPRASZAMY!
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie łódzkim
korepetycje hiszpański.