Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Lektor języka hiszpańskiego
2021-08-17
Typ nauczania:zdalnie
Województwo:mazowieckie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):hiszpański
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 2 lata
Wykształcenie językowe minimalne: magister - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Nasza szkoła wciąż się rozwija i w związku z tym poszukuje do stałej zdalnej współpracy lektorów języka hiszpańskiego.

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- Prowadzenie zajęć z języka hiszpańskiego online za pośrednictwem platformy Zoom lub MS Teams dla klientów indywidualnych oraz grupowych

Wymagania:
- biegła znajomości języka hiszpańskiego
- dyplom ukończenia filologii hiszpańskiej lub pokrewnego kierunku
– doświadczenie w nauczaniu zdalnym
– referencje lub udokumentowana działalność w zawodzie lektora języka hiszpańskiego
– dyspozycyjność, terminowość, dynamiczność i kreatywność w prowadzeniu zajęć, przedsiębiorczość

Oferujemy:
– stałą współpracę
– miłą atmosferę
– tryb zdalny/elastyczne godziny pracy
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie mazowieckim
korepetycje hiszpański.