Nie masz konta?
praca dla lektora francuskiego.

Poszukiwany: Lektor języka francuskiego w Aglomeracji Wrocławskiej
2018-10-01
Województwo:dolnośląskie
praca francuski nauczyciel .
Powiat/Miasto:oleśnicki/--wszystkie--
oławski/--wszystkie--
średzki (śląski)/--wszystkie--
trzebnicki/--wszystkie--
Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):francuski
Przewidywany wiek uczniów:dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Terminy zajęć:Dni powszednie: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Soboty: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Niedziele: rano, południe, popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Do największego obecnie dofinansowanego projektu językowego w Aglomeracji Wrocławskiej, poszukujemy lektorów języka francuskiego, w celu przeprowadzenia pełnych kursów językowych.
Kursy językowe będą odbywać się w wyznaczonych miejscach i miejscowościach Aglomeracji Wrocławskiej, dla Uczestników zamieszkujących:
Gminę Wrocław,
Miasto i Gminę Jelcz-Laskowice,
Miasto i Gminę Kąty Wrocławskie,
Gminę Siechnice,
Gminę Trzebnica,
Miasto i Gminę Sobótka,
Miasto Oleśnica,
Gminę Oleśnica,
Gminę Długołęka,
Gminę Czernica,
Gminę Kobierzyce,
Gminę Miękinia,
Gminę Wisznia Mała,
Gminę Żórawina,
Miasto i Gminę Oborniki Śląskie,
powiat Miasto Wrocław.
Obowiązki lektora:
- przeprowadzenie w okresie wrzesień 2018 - grudzień 2019, 180 godzin zegarowych kursu językowego dla grup maksymalnie 12 osobowych, obejmującego pełny poziom kompetencji: A,B lub C,
- dbanie o dokumentację (listy obecności, ankiety satysfakcji, dziennik zajęć),
- komunikacja z koordynatorem projektu w sprawach formalnych.

Zapraszamy do składania ofert wszystkich zainteresowanych Lektorów i Nauczycieli, którzy chcieliby we Wrocławiu lub w swoich miejscowościach prowadzić takie kursy dla swoich klientów.

Harmonogram kursów i Warunki współpracy:
- Zajęcia prowadzone będą w blokach po 3 godziny zegarowe, z przerwą 15 minut po 90 minutach zajęć.
- kurs dla jednej grupy trwa około 8 miesięcy.
- Za jedną godzinę zegarową (60 minut) w takim bloku płacimy 44 zł brutto.
- możliwe jest zatrudnienie B2B oraz Umowa Zlecenie.
W przypadku Umowy Zlecenie kwota 44 zł jest kwotą Brutto Pracodawcy.
praca dla lektorów francuskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław francuski
korepetycje francuski.