Poszukiwany: Lektor języka angielskiego w grupach dziecięcych i młodzieżowych - Gdańsk
2022-09-02
Typ nauczania:bezpośrednio
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gdańsk/--wszystkie--
gdański/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, średnio zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Do naszego zespołu poszukujemy lektora języka angielskiego w grupach młodzieżowych w dwóch lokalizacjach: Gdańsk Piecki-Migowo oraz Gdańsk Klukowo.

Od kandydata oczekujemy:
-ukończonych studiów filologicznych
-przynajmniej rok doświadczenia w nauczaniu młodzieży szkolnej
-wykorzystania nowych technologii - aplikacji do nauki, tablicy interaktywnej

Obowiązki:
-lektor będzie przygotowywać i przeprowadzać zajęcia z języka angielskiego z przydzielonymi mu grupami
-lektor będzie realizować zajęcia w sposób kreatywny - to znaczy oparciu o zaproponowane przez szkołę podręczniki oraz wykorzystując dodatkowe materiały i aplikacje do nauki języka
-lektor będzie prowadzić dziennik elektroniczny dla każdej z przydzielonych mu grup

Oferujemy:
-materiały w postaci podręczników i zestawów lektorskich dla każdej z grup
- szkolenie i wsparcie metodyczne
-szkolenie z używania nowych technologii
-kameralne grupy
-miłą i życzliwą atmosferę kameralnej osiedlowej szkoły językowej :)

Forma zajęć: stacjonarne
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub współpraca z osobą samozatrudnioną

Wynagrodzenie: 55 zł - 75 zł brutto za 60 min zajęć.

Zapraszamy do kontaktu!
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdańsk angielski