Poszukiwany: Lektor języka angielskiego w Starych Babicach tuż przy samej granicy z Warszawą od strony Bemowa (cały etat)
2016-09-28
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Lektorze!
Uczysz z pasją i jesteś dobry w tym co robisz?
Chcesz pracować w fajnym miejscu, w którym można się rozwijać i realizować swoje pomysły?
Być częścią zaangażowanego zespołu, który też żyje uczeniem języka?

Dołącz do nas!

Nowoczesna i dynamiczna szkoła językowa szuka zaangażowanego lektora języka angielskiego do swojego Zespołu
Gwarantujemy cały etat! Dołącz do naszej szkoły!

Mieścimy się w Starych Babicach tuż przy samej granicy z Warszawą (od strony Bemowa).

Opis stanowiska:
- nauczanie języka angielskiego w grupach dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych
- prowadzenie zajęć metodą komunikacyjną
- prowadzenie kursów z wykorzystaniem platformy internetowej oraz projektów
multimedialnych
- współudział w działaniach marketingowych szkoły

Poszukujemy osób:

- z wykształceniem wyższym kierunkowym (anglistyka lub NKJA, lub w trakcie
studiów na tych kierunkach) lub potwierdzona znajomość języka angielskiego na
poziomie C1
- z doświadczeniem w pracy w szkole językowej, lub gotowością jego nabycia
- z pomysłami na niebanalne prowadzenie zajęć
- chętnych do poznawania nowych sposobów nauczania z użyciem najnowszych technologii
- zaangażowanych, gotowych do podjęcia długoterminowej współpracy

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin lektorskich
- stałe wsparcie metodyczne
- wszystkie potrzebne materiały do nauczania
- cykliczne szkolenia z zakresu nauczania języków obcych oraz nowych technologii
- możliwość uczenia się innych języków na bardzo preferencyjnych warunkach
- pracę w nowo wybudowanej, wygodnej siedzibie szkoły i w kameralnym zespole Lektorów
- długoterminową współpracę
- gwarancję długich bloków godzinowych

Odezwij się do nas!

praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim