Poszukiwany: Lektor języka angielskiego w Gdańsku Morenie (bloki w godzinach popołudniowych, od stycznia 2019 r)
2018-12-12
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gdańsk/--wszystkie--
gdański/--wszystkie--
Gdynia/--wszystkie--
Sopot/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Język(i):angielski
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Kogo szukamy?:
lektora do prowadzenia zajęć z języka angielskiego w grupach dziecięcych i młodzieżowych na poziomach A1, A2 i B1.

Gdzie?:
w naszej siedzibie w Gdańsku Morenie

Kiedy?

poniedziałek blok 16:30-19:40

16:30-17:30 7 klasa indywidualne
17:35-18:35 2 klasa grupowe
18:40-19:40 6 klasa grupowe

piątek blok 15:30-20:00

15:30-16:30 7 klasa indywidualne
17:00-18:00 3/4 klasa grupa
18:05-18:50 5 klasa grupa
19:00-20:00 dorosły A2 indywidualne

Cel stanowiska:
Przeprowadzanie zajęć z języka obcego oraz budowanie przyjaznych relacji z kursantami.

Podstawowe obowiązki:
- przeprowadzenie zajęć lekcyjnych zgodnie z ustalonym programem nauczania
- udział w spotkaniach z rodzicami, lekcjach pokazowych, lekcjach próbnych
- terminowe uzupełnianie dziennika elektronicznego (do ostatniego dnia miesiąca)
- uczestniczenie w zebraniach zespołu oraz szkoleniach metodycznych

Wymagania:
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,przynajmniej rok doświadczenia w nauczaniu grup dziecięcych

Najchętniej w naszym zespole powitamy osobę:
komunikatywną,
kreatywną,
charyzmatyczną,
łatwo nawiązującą kontakt z dziećmi
zainteresowaną trendami w nauczaniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
dobrze odnajdującą się w prowadzeniu zajęć poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe i plastyczne
prezentującą uprzejmą postawę wobec kursantów
dobrze odczytującą potrzeby kursantów oraz potrafiącą zmotywować kursantów do nauki

Co oferujemy?:

- zajęcia grupowe i indywidualne - bloki w godzinach popołudniowych.
- ciągłe wsparcie metodyczne (konsultacje i szkolenia z metodykiem), jak również  podręczniki oraz inne materiały niezbędne do prowadzenia zajęć.
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdańsk angielski
lektor Gdynia angielski
lektor Sopot angielski