Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: Lektor języka angielskiego - Łódź
2015-06-08
Województwo:łódzkie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Łódź/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Lektorzy w naszej szkole rozumieją, że swoją pracą i przykładem przygotowują ludzi - małych i dużych - do swobodnego nawiązywania międzynarodowych relacji.
Uczą odpowiedzialnie - stawiają na rozwijanie wśród swoich słuchaczy umiejętności komunikowania, zamiast skupiać się na przekazywaniu szkolnej wiedzy. Ta praca wymaga inicjatywy, kreatywności, doskonałej organizacji i zaangażowania.

OCZEKUJEMY:

Wykształcenie: min. absolwent/-ka studiów I stopnia na kierunku filologicznym + przygotowanie pedagogiczne

Umiejętności:

biegła znajomość języka angielskiego

minimum roczne doświadczenie w nauczaniu języka

Cechy/postawy:

Szukamy osoby energetycznej, uśmiechniętej i pewnej siebie, która z łatwością nawiązuje relacje.

Cenimy otwartość na poszukiwanie rozwiązań, pomysłowość i nietuzinkowość. Niezwykle ważne jest dla nas zaangażowanie,
identyfikacja z firmą i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań.

OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży i doroSłych w ramach kursów językowych organizowanych przez szkołę (lektor ma możliwość określenia preferowanej grupy słuchaczy oraz lokalizacji)

Systematyczne prowadzenie internetowego dziennika zajęć

Budowanie i podtrzymywanie relacji ze słuchaczami i ich opiekunami poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy

Reprezentowanie szkoły podczas eventów szkolnych oraz imprez targowych

OFERUJEMY:

Konkurencyjna stawka godzinowa
Zajęcia w blokach od 2 do 4 godzin zegarowych
Dostęp do nietuzinkowych, atrakcyjnych materiałów dydaktycznych
Bogaty program wartościowych, ściśle praktycznych szkoleń
Przyjazne, pełne wsparcia środowisko pracy sprzyjające wieloaspektowemu rozwojowi
praca dla lektorów angielskiego w województwie łódzkim