Nie masz konta?
praca dla lektora niemieckiego.

Poszukiwany: Lektor j. niemieckiego (kursy online) - z woj. świętokrzyskiego
2016-03-16
Województwo:świętokrzyskie
praca niemiecki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Język(i):niemiecki
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa poszukuje lektora języka niemieckiego do przeprowadzenia cyklu kursów online.

Praca zdalna z domu.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (filologia germańska lub kolegium językowe)
• Doświadczenie w nauczaniu języka
• Podstawowa znajomość pakietu Office
• Umiejętności interpersonalne
• Dyspozycyjność min. 3-4 dni w tygodniu w godz. 18-22.
• Dostęp do szerokopasmowego Internetu

Obowiązki

Przeprowadzenie cyklu kursów z języka niemieckiego przez Skype na różnych poziomach zaawansowania z wykorzystaniem multimedialnej platformy do zajęć.

Mile widziane

• Dyspozycyjność w innych porach dnia

Oferujemy

Ciekawą pracę, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, warsztatu oraz pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji.

praca dla lektorów niemieckiego w województwie świętokrzyskim
korepetycje niemiecki.