Poszukiwany: Lektor angielskiego - szkoła dla dorosłych, małe grupy - Wrocław
2019-11-07
Województwo:dolnośląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dorośli, osoby dojrzałe 50+,
Informacje dodatkowe: Od 10 lat nasza szkoła językowa ułatwia swoim słuchaczom naukę języka angielskiego.
Prowadzimy kursy językowe dla dorosłych w wieku 18+, zawsze w kameralnych grupach liczących 4-7 osób.

Miejsce - Wrocław

Kim jesteś?
Czy uważasz, że nauka powinna odbywać się w sympatycznej i zrelaksowanej atmosferze?
Czy motywujesz swoich uczniów, aby brali aktywny udział w zajęciach zamiast słuchania i robienia notatek?
Czy odpowiada Ci współpraca, w której członkowie zespołu traktowani są jak partnerzy?
Czy rozwój, zmiana i samodoskonalenie są częścią Twojej kariery?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś(eś) „tak”, to praca na pewno Ci się spodoba!

Stanowisko lektora
Jako lektor możesz prowadzić zajęciach grupowe lub indywidualne dla osób dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Prowadzimy kursy od poziomu A1 do C2.

Będziesz prowadził(a) lekcje zawsze w kameralnych grupach, co pozwoli Ci nawiązać wyjątkowy kontakt ze swoimi uczniami. Koleżeńskie relacje i śmiechu na lekcji to codzienność w naszej szkole.

Jako lektor otrzymasz od nas pełne wsparcie metodyczne i administracyjne.
Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek kursu otrzymasz wyjątkowe indywidualne szkolenie u naszych najbardziej doświadczonych lektorów.

Nikogo nie rzucamy na głęboką wodę. Chcemy, żebyś w szkole czuł się jak u siebie, bo wiemy, pozytywne nastawienie udziela się również kursantom.

Oferujemy

Wdzięcznych dorosłych kursantów :)
Możliwość dostosowania grafiku do dostępności
Lekcje w blokach
Małe grupy 4-7 osób
Szkolenie
Pyszna kawa

Obowiązki

-Prowadzenie zajęć zgodnie z ustalonym grafikiem i w zgodzie z metodologią
-Planowanie i przygotowywanie lekcji przed każdą lekcją. Szukanie sposobów aby lekcja była fajna.
-Przygotowywanie i wdrażanie testów w trakcie kursu
-Monitorowanie obecności i administrowanie dokumentami związanymi z kursami.
-Współpraca z metodykiem oraz manadżerem w celu uzyskania feedbacku o swoich postępach.

Profil kandydata
Entuzjastyczny, przyjazny i odpowiedzialny
Duża samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne
Doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych lub indywidualnych
Jedna z poniższych kwalifikacji
Dyplom Licencjat/Magister lub Certyfikat ESL lub TEFL
praca dla lektorów angielskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław angielski