Poszukiwany: KOREPETYTOR / NAUCZYCIEL języka angielskiego (TRÓJMIASTO)
2012-03-19
Województwo:pomorskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:Gdańsk/--wszystkie--
Gdynia/--wszystkie--
Sopot/--wszystkie--
gdański/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:licencjat - studiów językowych
Terminy zajęć:Dni powszednie: południe, popołudnie, wieczór,
Informacje dodatkowe: Pierwszy w Polsce ośrodek świadczący usługi indywidualnego nauczania w domu ucznia - prowadzi swoją działalność w sferze edukacji na terenie TRÓJMIASTA i okolic. Nasi nauczyciele pomagają uczniom w nadrobieniu szkolnych zaległości, przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Prowadzimy lekcje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, obecnie poszukujemy nauczycieli języka angielskiego.

Opis stanowiska:

Nauczyciele prowadzą cykliczne zajęcia w domu ucznia, monitorują jego wyniki szkolne i dążą do ich poprawy. Nauczyciele przygotowujący uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego są odpowiedzialni za stałe i cykliczne prowadzenie lekcji z uczniami oraz dążenie do osiągnięcia wyniku egzaminu założonego na początku zajęć.

Ponadto osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za:

- Prowadzenie zajęć w domu ucznia
- Prowadzenie dziennika internetowego z zajęć
- Dbanie o jak najlepszą jakość i rzetelność świadczonych usług.

Wymagania:

Osoba zatrudniona powinna:

- Być aktywnym nauczycielem lub posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy w szkołach publicznych lub szkołach językowych
- Być dyspozycyjna minimum 3 dni w tygodniu (godziny popołudniowe)
- Mieć pozytywne nastawienie do uczniów
- Posiadać umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy
- Dużym atutem będzie certyfikat egzaminatora gimnazjalnego lub maturalnego

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy
- Prowadzenie zajęć w wybranych dzielnicach Trójmiasta
- Możliwość prowadzenia zajęć także z osobami dorosłymi
- Możliwość pracy także w weekendy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
praca dla lektorów angielskiego w województwie pomorskim
lektor Gdańsk angielski
lektor Gdynia angielski
lektor Sopot angielski