Nie masz konta?
praca dla lektora wszystkich języków.

Poszukiwany: Asystent /-ka Dyrektora Zarządzającego (Warszawa-Mokotów)
2015-08-24
Województwo:mazowieckie
praca wszystkie języki nauczyciel .
Powiat/Miasto:legionowski/--wszystkie--
nowodworski (mazowiecki)/--wszystkie--
otwocki/--wszystkie--
piaseczyński/--wszystkie--
pruszkowski/--wszystkie--
sochaczewski/--wszystkie--
warszawski/--wszystkie--
warszawski zachodni/--wszystkie--
wołomiński/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży
do swojej siedziby głównej w WARSZAWIE (Mokotów) poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Asystent /-ka Dyrektora Zarządzającego

Opis stanowiska:
• wsparcie kadry menedżerskiej w realizacji bieżących zadań
• czuwanie nad prawidłowym obiegiem informacji oraz dokumentów, kompleksowa obsługa biura
• nadzór nad procesami w ramach Procedury Bezpieczeństwa (zagwarantowanie jej sprawnego funkcjonowania w zakresie ochrony zasobów firmowych i poufności)
• organizowanie i obsługa spotkań z Klientami, telekonferencji i szkoleń
• redagowanie pism, także urzędowych, przygotowywanie zestawień, raportów i prezentacji
• administracyjna obsługa i wsparcie Franczyzobiorców
• współpraca z zewnętrzną firmą w zakresie PR i marketingu
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, zamieszczanie informacji / postów w mediach społecznościowych, współudział w redagowaniu funpage’a na Facebook’u
• aktualizacja i redagowanie strony internetowej firmy, współpraca z franczyzobiorcami oraz nadzór w zakresie publikacji treści na stronie www
• bieżący monitoring działań konkurencji

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność zamieszczania informacji na stronach www, swobodne posługiwanie się mediami społecznościowymi
• proaktywność, otwartość na zmienność zadaniową, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• bardzo dobra organizacja własnej pracy, wysoka kultura osobista
• operatywność i inicjatywa, nastawienie na współpracę
• swoboda w formułowaniu myśli w formie pisemnej i ustnej
• lojalność, uczciwość i zaangażowanie
• bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w charterze stałej pracy lub praktyk czy staży)
• dodatkowy atut: znajomość obsługi programów graficznych

Oferujemy:
• pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznym i wspierającym gronie współpracowników
• stałe zatrudnienie w dogodnej lokalizacji w Warszawie na Mokotowie
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w stabilnej, dynamiczniej rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@malalingua.eu

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów wszystkie w województwie mazowieckim
korepetycje wszystkie języki.