korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
« PROF-EUROPE » SECTION DE VARSOVIE zaprasza na spotkanie 11-12 stycznia w Warszawie
« Week-end belge » avec Sabine BIVORT et la communauté belge en Pologne : présentation du pays, de sa politique, de son histoire et de ses spécialités gastronomiques
Wydawnictwo BC.edu składa życzenia
Wydawnictwo BC.edu, serdecznie dziękując za współpracę, życzy wszystkim zdrowych, pogodnych i śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz samych sukcesów w Nowym Roku!
CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS składa zyczenia
Serdeczne życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku 2008 nauczycielom, uczniom i studentom składa zespół Cambridge University Press w Polsce
WYDAWNICTWO FRASZKA EDUKACYJNA składa życzenia
WYDAWNICTWO FRASZKA EDUKACYJNA (www.fraszka.edu.pl) - wydawca znanych książek z dziedziny metodyki nauczania języków obcych – życzy bardzo serdecznie wszystkim lektorom i nauczycielom pięknych, dobrych Świąt Bożego Narodzenia i wielkiego zadowolenia z trudnej, choć fascynującej pracy w Nowym Roku!
NaukaBezGranic zaprasza na warsztaty Personal Development Professional Success
Celem programu jest wspieranie nauczycieli i studentów w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Propozycja składa się z kilku modułów, które mogą być traktowane łącznie, lub w sposób wybiórczy. Warsztaty prowadzone są przez autora, Andrew Fergusona z Breakthough Centre z Londynu, który od 25 lat zajmuje się rowojem osobistym oraz zawodowym.
NaukaBezGranic zaprasza na brytyjskie przedstawienie teatralne FACE 真面目, w Warszawie 21, 22.01.08r.
FACE 真面目to monodram społeczno-kulturowy dla widzów indywidualnych oraz grup w wieku 10-100 lat. Na nauczycieli z klasami czeka bezpłatny zestaw materiałów dydaktycznych na lekcje języka angielskiego oraz wiedzy o społeczeństwie.
OXFORD UNIVERSITY PRESS zaprasza na spotkania Oxford Teacher's Academy w Województwie Pomorskim
Dla Nauczycieli Gimnazjum, dla Nauczycieli klas 0-III Szkoły Podstawowej...
Oxford University Press i Polanglo zapraszają na Christmas Day
14 grudnia - Warszawa, 17 grudnia - Bydgoszcz, 18 grudnia - Łomża...
<<poprzednie [81] 82 83 84 85