korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Twoja własna szkoła językowa Homeschool - oferta już na LangMarketSzkołę językową Homeschool prowadzimy z sukcesami od 2002 roku. Już od wielu lat dzielimy się wysokiej jakości czekoladą i czerpiemy z tego wielką radość.

Stworzyliśmy szkołę językową, w której sami chcielibyśmy się uczyć. Pragnęlibyśmy, abyś mógł powiedzieć to samo o swojej.

W Białymstoku, skąd pochodzi Homeschool, szkoła kojarzy się z wysoką jakością nauczania i obsługi klienta. Szkoła Językowa Homeschool naucza naturalnego języka angielskiego i hiszpańskiego przydatnego w komunikacji na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie kursy w Homeschool są ściśle skorelowane z Common European Framework of Reference. Szkoła uczy dzieci od lat 4, młodzież, osoby dorosłe, a także firmy oraz instytucje. Dodatkową działalnością Homeschool jest prowadzenie Działu Szkoleń Nauczycieli. W zakres tego działu wchodzi organizowanie dwa razy do roku prestiżowych Konferencji Metodycznych dla Nauczycieli Języków Obcych oraz wielu szkoleń zamkniętych. Przez 9 lat działalności szkoła wypracowała własny system jakości nauczania oraz budowy i nadzoru zespołu nauczycieli. Homeschool to szkoła z certyfikatem PASE, co dodatkowo potwierdza wysoką jakość nauczania poprzez regularne inspekcje dokonywane przez niezależnych inspektorów PASE.

To wszystko Ty także możesz zdobyć.

Proponujemy Ci stworzenie własnej rzeczywistości edukacyjnej i kreowanie trendów w nauczaniu języków obcych w swoim mieście. Otwórz szkołę językową Homeschool w swoim mieście według naszego pomysłu. Jeśli nam się udało, to przy naszej pomocy, Tobie również się uda.

Doradzimy Ci przy zakładaniu działalności gospodarczej, podczas szukania i adaptacji lokalu pod szkołę językową oraz w trakcie funckjonowania Twojego Homeschool.

Uzyskasz dostęp do naszego know-how wraz z podręcznikiem operacyjnym Homeschool, wyłączność na zarządzanie Homeschool w swoim mieście, pakiet szkoleń dla kadry zarządzającej i biurowej, nasznietuzinkowy marketing i rozwiązania PR.

To wszystko na uczciwych zasadach opartych na etyce w prowadzeniu biznesu, skierowane na Twój sukces. I sukces Twoich uczniów.


Aby skorzystać ze zniżki rozpoczynając współpracę z nami – dokonaj transakcji na LangMarket.

Nie możemy się doczekać kontaktu z Tobą. Do zobaczenia.

http://www.szukaj-lektora.pl/LangMarket/Twoja_wlasna_szkola_jezy kowa_Homeschool-ut-12034.phtml?page=2 2011-03-26

Aby nie widzieć poniższej reklamy:
zaloguj się jako lektor, jeżeli nie masz konta zarejestruj się.