korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?
Italicus: Spotkanie nauczycieli języka włoskiego w Krakowie, 21-23.09.18
Spotkanie nauczycieli języka włoskiego w Krakowie

Serdecznie zapraszamy 21-23 września 2018 do Krakowa na weekend z językiem włoskim. XIII Liceum Ogólnokształcące, Włoski Instytut Kultury w Krakowie, Katedra Italianistyki UJ i księgarnia językowa ITALICUS organizują spotkanie nauczycieli i lektorów j. włoskiego uczących w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich oraz szkołach prywatnych.

Zaczynamy w piątek, 21 września godz. 18.00, seminarium
"Caleidoscopio italiano" w księgarni Italicus, w ramach projektu "Krakowskie Księgarnie na Medal 3. edycja"

Spotkanie, które poprowadzi prof. Pierpaolo Bettoni, autor i dydaktyk wydawnictwa Loescher, będzie poświęcone nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w kształceniu językowym (webinary, webTV, warsztaty on-line, specjalne portale i aplikacje dla nauczycieli), praktycznym i inspirującym, by skutecznie zachęcić do nauki pokolenie 2.0. Oferta Loescher w tym zakresie jest bardzo różnorodna, łatwo dostępna, warta poznania i codziennego stosowania. A wszystko w zasięgu myszki.

Następnie seminarium dla nauczycieli pt.
“Arte, letteratura, geografia, storia, musica, moda…Percorsi di lingua e cultura italiana per gli studenti della scuola e per l’università” z udziałem prof. Pierpaolo Bettoni (Loescher Editore), które odbędzie się w XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Krakowie ul. Sądowa 4 w sobotę 22 września 2018 o godz. 14.00-18.00.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.xiii-lo.krakow.pl/strony/spotkanie_2018.html 2018-09-09

Aby nie widzieć poniższej reklamy:
zaloguj się jako lektor, jeżeli nie masz konta zarejestruj się.