| 2 |
182124 |
niemiecki |
Bardzo lubię pracować z ludźmi, dlatego zdecydowałam się zostać nauczycielem. Praca spraiwa mi wiele radości i chciałabym sprawdzicć się również np. w szkole językowej lub w prowadzeniu kursów w firmach. Rozpoczęłam dokształcanie z j. angielskiego. Posiadam prawo jazdy, które może przydać się przy dojazdach.
Będę wdzięczna za wszelki kontakt i propozycję pracy. |
|
| 4 |
aga3 |
niemiecki |
Zarówno w pracy jako nauczyciel, lektor języka niemieckiego oraz osoba prywatna ucząca języka niemieckiego w swojej ciągłej pracy z uczniami, kieruję się ogromnym zaangażowaniem w każdą lekcję, starannie się do niej przygotowując, gromadząc materiały i przygotowując dla każdego indywidualny program nauki dopasowany do stanu wiedzy. Nauczanie języka niemieckiego stało się pasją, a każdy sukces moich uczniów to motywacja do dalszego działania i zgłębiania się w tajniki gramatyczne, słowotwórcze języka.
Zapraszam wszystkich na lekcje, korepetycje zajęcia w małych grupach z języka niemieckiego.
Jako Magister filologii germańskiej z dużym doświadczeniem prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach, zarówno dla dzieci, młodzieży jaki i dla dorosłych. Dodatkowo oferuję pomoc w pisaniu wypracowań i różnego rodzaju prac. wykonuję drobne tłumaczenia oraz dokonuję korekty prac napisanych.
Nauka ze mną odbywa się zawsze w miłej atmosferze, bezstresowo i z efektami!
Zapraszam! |
|
| 9 |
agulka |
niemiecki |
Magister od 2007
Uczyłam jezyka niemieckiego na obozie językowo sportowym.
Prawie 3 lata bylam w Niemczech przed rozpoczęciem studiów w Polsce uczęszczalam na kursy jezykowe w Monachium.
W roku akademickim 2007\\2008 studiowalam jeden semestr na uniwersytecie w Tuebingen w ramach programu Socrates-Erasmus.
Pracowałam w szkole podstawowej, w gimnazjum, liceum, obecnie pracuję w technikum. |
|