korepetycje angielski korepetycje niemiecki
Nie jesteś zalogowany.
Nie masz konta?

KSK Perfekt: TRENING KREATYWNOŚCI, CZYLI PIĘKNY UMYSŁ NA LEKCJI JĘZYKA OBCEGO, 24.03.18, W-wa.
TRENING KREATYWNOŚCI, CZYLI PIĘKNY UMYSŁ NA LEKCJI JĘZYKA OBCEGO

termin: 24 marca 2018 godz. 10,00-16,00

miejsce: KLUB DIALOGU ul. Ordynacka 13 lok. 5, 00-364 Warszawa

Jak do dojechać:
Ulica: Nowy Świat Przystanek: Ordynacka
Autobus: 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503, E-2

Co to jest kreatywność? Jakie są jej rodzaje? jakie mity krążą na jej temat? czy jest ważna na lekcjach języka obcego? czy można się jej nauczyć? jakie techniki kreatywności służą nauce języków obcych? I wreszcie kto właściwie ma być kreatywny- lektor? czy słuchacz? to tylko kilka z pytań, na które odpowiemy podczas naszego kolejnego spotkania rozwojowego dla lektorów języków obcych, nauczycieli, wychowawców, studentów. Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, a przy okazji zgłębić wiedzę na temat typów inteligencji i kanałów percepcji, zapraszam serdecznie.

Zgłoszenia do dnia 16 marca 2018 - cena za udział w warsztacie 149,00 ilość miejsc ściśle ograniczona- pracujemy w małych grupach. UWAGA: brałaś/brałeś udział w moich dotychczasowych warsztatach? Specjalnie dla Ciebie rabat 15%.

Zapisy : https://kskperfekt.konfeo.com/pl/groups

lub prosimy wysłać mail ze zgłoszeniem: szkola@kskperfekt.pl lub kskperfekt@wp.pl. W mailu prosimy podać: imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Po potwierdzeniu zapisu (ilość miejsc ograniczona- pracujemy w małych grupach) doślemy numer konta- zapis ważny tylko po uiszczeniu opłaty.

Kontakt: Magdalena- 608 457 352, Karolina 607 600 966

Prowadząca: Magdalena Kucaba-Pogońska
absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Opolskiego oraz Akademii Profesjonalnego Coachingu, lektorka języka niemieckiego i polskiego dla obcokrajowców z wieloletnim stażem, egzaminator egzaminów międzynarodowych TELC. Od kilku lat z powodzeniem i niesłabnącym entuzjazmem łączy coaching i dydaktykę. Założycielka firmy specjalizującej się w szkoleniach językowych dla klienta biznesowego KSK Perfekt oraz szkoły językowej SJO Perfekt

https://kskperfekt.konfeo.com/pl/groups