Poszukiwany: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY z woj. śląskiego
2019-12-31
Województwo:śląskie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Miedzynarodowe wydawnictwo MM PUBLICATIONS POLAND -
wydawca i dystrybutor podręczników i materiałów do języka angielskiego poszukuje pracownikóww woj. śląskim na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zadania
• Promocja i sprzedaż materiałów i podręczników do języka angielskiego dla szkół
• Obsługa klientów na powierzonym terenie
• Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązanie kontaktu oraz budowanie relacji z klientem
• Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennego, tygodniowego , raportowanie
• Współpraca w grupie na rozwojem globalnym i lokalnym, skoncentrowana na kliencie

Wymagania:
• Doświadczenie handlowe wraz z udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi
• Umiejetność budowania relacji z osobami podejmujacymi decyzje ( w naszym przypadku bedą to nauczyciele, wlasciciele szkół)
• Bardzo dobre planowanie i organizacjia wizyt u klienta,
• Rzetelność i uczciwość
• samodzielność działania, analityczne myślenie
• Prawo jazdy kat. B
• wykształcenie wyższe

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem
• długofalową współpracę na umowę o pracę
• system wynagrodzeń obejmuje podstawę i system premiowy uzależniony od rezultatów,
• szkolenia i coaching,
• możliwości rozwoju zawodowego.
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem oraz z oczekiwaniami finasowymi .
Prosimy dołączyc oswiadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

praca dla lektorów angielskiego w województwie śląskim