Poszukiwany: Lektor/Lektorka Języka Angielskiego - Warszawa Żoliborz
2018-07-17
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa (Warszawa, Żoliborz) poszukuje

Lektora/ki języka angielskiego

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które mają już doświadczenie jak i z osobami, które rozpoczynają swoją przygodę z nauczaniem.

Oferujemy:
- zatrudnienie w renomowanej szkole językowej, którą współtworzy międzynarodowy zespół lektorów, metodyków i pracowników biurowych (wielu z naszych lektorów współpracuje z nami od początku istnienia szkoły, wielu decyduje się współpracować tylko z nami – choć nie jest to wymagane:)

- różnego rodzaju kursy (indywidualne, grupowe – max. 4-6/8 osób, stacjonarne, w firmach w obrębie Warszawy. Oferujemy bloki zajęć oraz możliwość nauczania zarówno w systemie face-to-face jak i online)

- materiały do nauczania i baza materiałów z Internetu, rzeczywiste wsparcie administracyjne i metodyczne (zarówno bieżąca współpraca jak i czynna pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów administracyjnych, merytorycznych, związanych z dyscypliną - z klientami i rodzicami, aktywna grupa wsparcia na facebooku)

- możliwość pracy przez cały rok kalendarzowy, również w okresie wakacyjnym

- możliwość wyboru umowy (dla najlepszych możliwość całorocznej umowy o pracę)

- przejrzysty system wynagrodzeń i motywacyjny (stawki 50-75zł/h, dodatkowa, comiesięczna pula premii)

- ścieżkę kariery (wszyscy nasi senior teachers, metodycy, trenerzy są rekrutowani z grona naszych lektorów. Oferujemy możliwość dodatkowych zleceń z zakresu tłumaczeń, szkoleń dla nauczycieli, zajęć dodatkowych i innych projektów)

- realny wpływ na rozwój firmy (nie jesteśmy korporacją, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i rozwiązania)

- zniżkę 30% na naukę języków obcych dla Ciebie lub członka rodziny

- liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne odpowiadające Twoim potrzebom (dla lektorów młodych stażem oferujemy bezpłatne, kompleksowe szkolenie i wdrożenie)

- miłą atmosferę współpracy - tworzymy zespół, organizujemy wspólne wyjścia i wydarzenia dla lektorów (np. warsztaty szkoleniowe, escape room, wieczór gier planszowych etc.)

Zakres obowiązków:
- przygotowanie i przeprowadzanie rzetelnych zajęć z języka angielskiego zgodnie z harmonogramem

- monitorowanie postępów słuchaczy

- uzupełnianie dziennika internetowego Langlion zgodnie z harmonogramem

- spożądzenie raportu postępów słuchaczy raz na semestr

Nasze oczekiwania:
- doskonała znajomość języka angielskiego

- kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka (szukamy osób o różnych kompetencjach i doświadczeniu, również tych, którzy dopiero zaczynają pracę w zawodzie)

- odpowiedzialność
- zaangażowanie
- rzetelność
- chęć rozwoju

Proces rekrutacji:
- wyślij do nas swoje cv (biuro@academyoflanguage.pl)
- przeprowadzimy krótką rozmowę telefoniczną, aby obustronnie upewnić się, że chcemy się spotkać
- umówimy się na spotkanie
- podejmujemy decyzję
- zaczynamy współpracę 😊

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim