Poszukiwany: ASYSTENT ds. SZKOLEŃ językowych i międzykulturowych - Warszawa
2017-01-23
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:warszawski/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Informacje dodatkowe: Firma szkoleniowa z prawie 30-letnim doświadczeniem ogłasza nabór na stanowisko: ASYSTENT ds. SZKOLEŃ językowych i międzykulturowych w Warszawie.

ZADANIA

- obsługa administracyjno-organizacyjna szkoleń
- nadzór nad organizacją i logistyką szkoleń
- profesjonalna obsługa klientów firmy
- obsługa administracyjna trenerów
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny, e-mailowy, media społecznościowe)

NASZE OCZEKIWANIA

- wykształcenie wyższe (min. licencjat)
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2); znajomość dodatkowego języka będzie atutem
- doświadczenie w branży sprzedaży usług szkoleniowych B2B
- obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows i w Internecie oraz znajomość pakietu MS Office
- otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialność i duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego przetwarzania danych

OFERUJEMY

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego i asystowania przy różnorodnych, ciekawych projektach
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
- wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, doświadczenia i umiejętności - elastyczne warunki współpracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie:

- CV (z dopiskiem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji)
- krótkiego listu motywacyjnego

Jednocześnie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim