Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Ogłoszenie nieaktualne

Poszukiwany: lektor języka hiszpańskiego - Bydgoszcz
2019-07-16
Województwo:kujawsko-pomorskie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:Bydgoszcz/--wszystkie--
bydgoski/--wszystkie--
Język(i):hiszpański
Przewidywany poziom uczniów:początkujący, elementarny, średnio zaawansowany, zaawansowany,
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Informacje dodatkowe: CENTRUM EDUKACYJNE, poszukuje lektora języka hiszpańskiego w Bydgoszczy.

Opis stanowiska
- lektora języka hiszpańskiego w Szkole Językowej Speaker
- prowadzenie kursów grupowych, indywidualnych w siedzibie szkoły a także z dojazdem do firm
- prowadzenie grup o zróżnicowanym poziomie języka hiszpańskiego
- praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi ( do wyboru przez lektora)
- forma współpracy umowa zlecenie albo działalność gospodarcza

wymagania - zatrudnimy osoby:
- chcące nauczać języka hiszpańskiego
- znające język hiszpański biegle
- lubiące się rozwijać, korzystać ze szkoleń, poznawać nowe metody i techniki
- lubiące poznawać ciekawych ludzi i z nimi pracować
- poważnie myślące o awansie zawodowym
- punktualne, zaangażowane i cierpliwe
- mile widziana znajomość słownictwa branżowego z różnych dziedzin
- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi

oferujemy
- awans zawodowy (od juniora do eksperta z najwyższą stawką w naszej szkole)
- system premii
- szkolenia i pomoc metodyczną
- elastyczność w doborze zajęć (poranne, popołudniowe i
- wieczorne jak również w weekendy), można pogodzić ze studiami
- pracę w atrakcyjnych blokach – już nie będziesz musiał/ musiała dojeżdżać na jedną godzinę
- kursy w komfortowych kilkuosobowych grupach
- indywidualnie podchodzimy do kariery każdego lektora
- chętnie na rozmowę zaprosimy studentów 3 – go roku ( kierunkowe lub inne kierunki z poziomem znajomości języka hiszpańskiego min B2 )
praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie kujawsko-pomorskim
lektor Bydgoszcz hiszpański
korepetycje hiszpański.