Poszukiwany: Trener metodyczny w nauczaniu jązyka angielskiego z woj. mazowieckiego
2019-06-24
Województwo:mazowieckie
praca angielski nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe wydawnictwo wydawca i dystrybutor podręczników i materiałów do języka angielskiego, poszukuje osoby na stanowisko:

Trener metodyczny w nauczaniu jązyka angielskiego

Region: cała Polska
Zadania

• Treningi i konsultacje w zakresie nauczania języka angielskiego dla szkół językowych z zastoswaniem podręcznikow MM Publications.
• Szkolenia kreatywne w zakresie nauczania jezyka angielskiego – dla klientów MM Publications
• Wsparcie działań sprzedażowych – prezentacje produktowe dla klientów.
• Szkolenia produktowe i metodyczne dla handlowców.
• Prowadzenie webinariów.
• Przygotowywanie materiałów dodatkowych, uzupełniających do serii podręczników dla dzieci i nastolatków.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe filologiczne, doświadczenie w uczeniu języka angielskiego, prowadzeniu warsztatów, przygotowywaniu materiałów dodatkowych, mile widzane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi i nastolatkami.
• Umiejętności trenerskie i kreatywne prezentowanie materiałów do języka angielskiego.
• Umiejetność budowania relacji z osobami podejmujacymi decyzje (nauczyciele, lektorzy, właściciele szkół).
• Rzetelność i uczciwość .
• Samodzielność działania, kreatywność w tworzeniu materiałów oraz planowaniu zajęć.
• Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem.
• Długofalową współpracę na umowę o pracę po okresie probnym.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.
• Szkolenia i coaching.
• Możliwości rozwoju zawodowego.
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

praca dla lektorów angielskiego w województwie mazowieckim