Nie masz konta?
praca dla lektora wszystkich języków.

Poszukiwany: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - woj. dolnośląskie
2015-12-01
Województwo:dolnośląskie
praca wszystkie języki nauczyciel .
Powiat/Miasto:--wszystkie--/--wszystkie--
Sposób dojazdu:lektor dojeżdża w/w obszarze
Informacje dodatkowe: Międzynarodowe wydawnictwo i dystrybutor podręczników do języka angielskiego ELT Poland Sp. z o.o. – MM Publications
Poszukuje

REGIONALNYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWY - województwo dolnośląskie

Zadania
• Sprzedaż, rozszerzanie i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami ,
• Pozyskiwanie nowych klientów: szkoły srednie oraz prywatne szkoły językowe
• Aktywna współpraca w zakresie planowania dziennych, tygodniowych planów, raportowanie,
• Współpraca w grupie skoncentrowana na kliencie.

Wymagania:
• doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,
• Umiejętność budowania relacji z osobami podejmującymi decyzje (w naszym przypadku będą to nauczyciele, właściciele szkół),
• Bardzo dobre planowanie i organizacja wizyt u klienta,
• Umiejętność sprzedaży, tworzenia i utrzymania sieci stałych odbiorców,
• Samodzielność działania, analityczne myślenie,
• Prawo jazdy kat. B,
• Wykształcenie min. średnie.
• Doświadczenie i wiedza w zakresie nauczania języka będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie z dynamicznym rozwojem,
• Długofalową pracę na umowę o pracę po okresie próbnym,
• Pakietowy system wynagrodzeń, uzależniony od rezultatów,
• Szkolenia i coaching,
• Możliwości rozwoju zawodowego,
• Samochód służbowy.
praca dla lektorów wszystkie w województwie dolnośląskim
korepetycje wszystkie języki.