Nie masz konta?
praca dla lektora hiszpańskiego.

Poszukiwany: Lektor języka hiszpańskiego - Wrocław (od nowego roku szkolnego 2017/2018)
2017-08-17
Województwo:dolnośląskie
praca hiszpański nauczyciel .
Powiat/Miasto:Wrocław/--wszystkie--
wrocławski/--wszystkie--
Język(i):hiszpański
Przewidywany wiek uczniów:dzieci, młodzież, dorośli,
Doświadczenie w uczeniu języków:minimum 1 rok
Wykształcenie językowe minimalne:student - studiów językowych
Informacje dodatkowe: Szkoła językowa – podejmie współpracę z lektorami języka hiszpańskiego do pracy z dziećmi ,w szkole podstawowej, dorosłymi oraz w firmach od nowego roku szkolnego 2017/2018 we Wrocławiu.
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie lekcji w okresie wrzesień 2017– czerwiec 2018 codziennie w godzinach porannych i/lub popołudniowych.
• Ewidencjonowanie lekcji w dzienniku szkolnym oraz na platformie edukacyjnej, do której mają dostęp rodzice i słuchacze.
• Raportowanie postępów uczniów.
• W razie potrzeby kontakt z rodzicami i uczniami.

Wymagania:
• Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. C1, najlepiej potwierdzona certyfikatem, ukończonymi studiami. (studenci 4,5 roku mile widziani)
• Przygotowanie pedagogiczno-metodyczne.
• Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane, ale niekonieczne).
• Twórczość i kreatywność, cierpliwość i wewnętrzna motywacja.
• udokumentowany pobyt zagraniczny (praktyki, stypendia).
Oferujemy:
• Stała liczba lekcji - 16-20 godzin lekcyjnych tygodniowo we wskazanych godzinach lub możliwość pracy w wybrane dni i godziny we wskazanych terminach przez lektora.
• Dogodne godziny pracy.
• Perspektywa długoterminowej współpracy w kolejnych latach szkolnych.
• Bezpłatne szkolenia metodyczne

praca dla lektorów hiszpańskiego w województwie dolnośląskim
lektor Wrocław hiszpański
korepetycje hiszpański.